Бралет: Чипкана долна облека која можете гордо да ја покажете

Бралет е нов вид на женска долна облека која до сега ги освои срцата на милион жени ширум светот.

Дали би носеле градник од синџири?

Што прво ви паѓа на памет кога некој ќе ви спомне градник направен од синџири?

6 нешта кои сите мажи сакаат да ги скријат од жените за време на сексот

Да, верувале или не, постојат нешта за време на сексот кои тие не би сакале да ги забележите.

4 видови инфекции кои може да се појават на кожата под градите

Најверојатно не гледате често што се случува на кожата под градите, барем не додека не се појави некој проблем.

Изгледајте што е можно повитко: 6 трикови за издолжена фигура!

Сакате да ги прекриете вишокот килограми и да изгледате витки, а не знаете како да го постигнете тоа? Облеката е најдобар сојузник на добриот изглед.

Не фрлајте ги старите градници: Направете со нив нешто што сигурно ќе ви затреба!

Потребни ви се само 10 минути и неколку алатки кои ги имате дома.

15 проблеми со градниците кои секоја жена ги разбира

Тие се неудобни, но сакале или нејќеле, без нив не можеме никаде да излеземе. Секоја жена добро ги знае овие маки и веројатно секој ден се соочува со нив.

Дали и вие погрешно го облекувате вашиот градник?

60% од жените погрешно го облекуваат својот градник.

Како го облекувате градникот и што оваа навика кажува за вашиот карактер?

Говорот на телото и начинот на кој ги правиме нештата ни говори многу за нашиот карактер.

Направете сами: Спортски градник од машка долна облека

Доколку ви е потребен спортски градник, а немате време да купите, тогаш погледнете во фиоката за долна облека на вашето момче или сопруг.

5 модни детали кои влијаат на вашето здравје

Чест случај е модата и моменталните трендови да одлучуваат за она што го носиме. Но, тоа може да ни создаде огромни здравствени проблеми.

3 едноставни совети за зголемување на малите гради

Само жените со мали гради можат да разберат колку е тешко да се пронајде соодветен градник.
12