Полнети крофни со фил од кафе

Кој може да одолее на вкусот и мирисот на домашните полнети крофни? Меки, вкусни и неодоливи, овие печени крофни ќе му станат омилен десерт на секој љубител на слатките задоволства.
Датум: 06 мај 2016
, Автор: