Маска од аспирин: Решение за проблемите на лицето

Прочитајте за што сѐ можете да го користите аспиринот кога се соочувате со секојдневните проблеми.

Најдобриот природен лек против главоболка

Доколку редовно го консумирате овој јаткаст плод, има големи шанси засекогаш да се збогувате со главоболките.

Лек против мамурлак

Брена Хајсом, после бројни обиди за справување со последиците од долгите, бурни и непреспани ноќи, конечно дошла до ефикасен рецепт кој делува за само 15 минути.
Датум: 19 дек 2011
, Автор: