Ријана со психотичен видео запис за „What Now“

Ријана направи мрачен, психотичен видеоспот за поп-рок баладата „What Now“ од албумот „Unapologetic“, во кој таа изведува егзорцизам.

Ријана со психотичен видео запис за „What Now“

Снимено во морничаво складиште во Тајланд, видеото ја прикажува мрачната страна на Ријана, проследено со растреперени движења на камерата и секси искривувања на нејзиното тело, кои треба да го прикажат ѓаволот кој го измачува нејзиното тело. Погледнете го ова „опседнато“, но визуелно примамливо видео. :)
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. sonja Reply

    Rijana prekrasna kako i sekogas :*

Остави коментар