64 лабави песнички за љубителите на инди поп музика

Сакате да ви свират релаксирачки, мирни ноти, додека ги вршите вашите задачи на работа или спремате некој испит за на факултет, а не сакате да ве деконцентрира? Наместо да пуштате Јутјуб и на секои неколку минути да менувате друга песна, стиснете плеј на плеерот и уживајте 4 часа, во убавите звуци на инди поп ритамот. :)

64 лабави песнички за љубителите на инди поп музика


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Demonic Reply

    64.
    Because “Top 50″ is too mainstream.

Остави коментар