Креативноста е…

„Креативноста е интелигенција што се забавува.“ – Алберт Ајнштајн

Креативноста е...


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар