Кафе-позадина за вашиот десктоп #67

„Ги оркестрирам моите утра во согласност со мелодијата на кафето.“ – Хари Матар

Кафе-позадина за вашиот десктоп #67


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар