Кафе-позадина за вашиот десктоп #46

„Ниедно кафе не може да биде добро во устата, доколку претходно не ја испрати својата слатка миризба до ноздрите.“ – Хенри Ворд Бичер

Кафе-позадина за вашиот десктоп #46

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1400×1400) и за да ја преземете на вашиот компјутер.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар