Предлог филмови кои можете да ги гледате овој продолжен викенд

Искористете го овој продолжен викенд да се одморите од работните обврски и да уживате во некое добро филмче. На оваа листа ќе имате прилика да најдете филмови за секакво расположение и за секакво друштво. Одберете го она кое ви се допаѓа и уживајте.Предлог филмови кои можете да ги гледате овој продолжен викенд

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. VB Reply

    Now you see me

  2. BBoe Reply

    World War Z ili Ironman 3 za ovoj vikend 🙂

  3. Визиана Reply

    The Reader

Остави коментар