Удобна фотелја за целосна релаксација

Креирана од московскиот дизајнер Томпсон Томпсон, оваа удобна фотелја т.н. „Cocoon“ (кожурец) е совршена за одмор, релаксација и уживање и ви дава повод да поминете малку време сами со себе. Удобна фотелја за целосна релаксацијаБлагодарение на специфичниот дизајн, оваа фотелја одлично се вклопува во спалната, дневната соба, дворот, па дури и во вашата канцеларија. Удобна фотелја за целосна релаксацијаУдобна фотелја за целосна релаксацијаКонструкцијата на фотелјата е направена од гранулирана структура, која истовремено ја прави цврста и флексибилна. Удобна фотелја за целосна релаксацијаУдобна фотелја за целосна релаксацијаТаа е достапна во различни тапацирани дизајни, кои им овозможуваат на купувачите да го направат вистинскиот избор според нивните преференции.Удобна фотелја за целосна релаксацијаАко сакате тотално да се изолирате, можете да ги затворите „ушите“ на фотелјата и да медитирате во затворениот простор. Удобна фотелја за целосна релаксација

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар