Совршени тетоважи за оние што не можат да си го замислат животот без мачка

Дали и вие спаѓате во категоријата луди сопственици на мачки? Ако да, тогаш сигурни сме дека овие тетоважи ќе го освојат вашето срце. Овековечете го вашето крзнено четириножно пријателче засекогаш на вашата кожа и носете го со себе каде и да сте!

(1) sovrsheni-tetovazhi-za-onie-shto-ne-mozhat-da-si-go-zamislat-zhivotot-bez-machka-www.kafepauza.mk (2) sovrsheni-tetovazhi-za-onie-shto-ne-mozhat-da-si-go-zamislat-zhivotot-bez-machka-www.kafepauza.mk (3) sovrsheni-tetovazhi-za-onie-shto-ne-mozhat-da-si-go-zamislat-zhivotot-bez-machka-www.kafepauza.mk (4) sovrsheni-tetovazhi-za-onie-shto-ne-mozhat-da-si-go-zamislat-zhivotot-bez-machka-www.kafepauza.mk (5) sovrsheni-tetovazhi-za-onie-shto-ne-mozhat-da-si-go-zamislat-zhivotot-bez-machka-www.kafepauza.mk

Преминете на следната страница за повеќе инспирација…


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар