Пиењето чај никогаш не било позабавно

Заборавете на сите оние досадни и секојдневни кесички за чај и заменете ги со овие креативни дизајни кои ќе ви го направат пиењето чај една голема авантура. Разгледајте ги и пишете ни кој е вашиот фаворит…

Пиењето чај никогаш не било позабавно

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар