Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш

Фотографот Џулијан Кеш зема стандардни фотографии од други фотографи и со дигитална обработка ги претвора во сферни проекции кои ги нарекува „Необични планети“. Која и да е неговата тајна, ефектот неверојатен.Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш Необичните планети на фотографот Џулијан Кеш


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар