Модерна вила за тропско уживање во Тајланд

Прекрасната вила „Celadon“ се наоѓа во Кох Самуи, Тајланд и е совршено место за одмор и релаксација. Вилата има четири спални соби, прекрасен бесконечен базен, тропска градина и прекрасен поглед кон плажата и морето.

Модерна вила за тропско уживање во Тајланд

Се наоѓа на само 300 метри од песочната плажа која е долга 4 километри, опколена со прекрасни палмови дрва.

Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд Модерна вила за тропско уживање во Тајланд

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар