Колоритни стаклени масички за тренди дом

Бар-масичките сè повеќе стануваат интересен составен дел од внатрешното уредување на домовите. Тие не се нешто многу практични и немаат голема примена, но затоа со сигурност ќе ѝ дадат специфичен стил и тренди изглед на вашата дневна соба. Токму затоа, изборот на бар-масичка треба да биде модерен и привлечен за око.

Колоритни стаклени масички за тренди дом

Стаклените масички изработени од страна на „Х-студио“ се токму такви и се создадени за да го декорираат и збогатат секој простор, со „фенси“ нота.

Колоритни стаклени масички за тренди дом

Овие четири фантастични масички, просто шармираат со нивната колоритност и уникатен дизајн.

Колоритни стаклени масички за тренди дом

Оригиналните стаклени столбови, ги претвораат овие бар-масички, во совршени уметнички дела.

Колоритни стаклени масички за тренди дом

Секоја од нив е достапна за купување во различни бои по избор. Благодарение на тоа, купувачите можат да си ја одберат вистинската солуција според боите на нивниот ентериер, за да го направат домот уникатен и персонализиран.

Колоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди домКолоритни стаклени масички за тренди дом

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар