Интересен календар за 2017 година, специјално дизајниран за љубителите на мачки

Мачките се љубов! Мачките се живот! Зарем има подобар начин да се започне 2017 година од интересен календар со забавни и смешни илустрации за мачките. Благодарение на Лингвистов, вие ќе можете да се радувате во текот на целата година. Погледнете го целосниот календар и уживајте. Сигурно со нетрпение ќе ја чекате 2017-тата година, гушкајќи ја вашата мачка без престан!

(1) Интересен календар за 2017 година, специјално дизајниран за љубителите на мачки


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар