ИКЕА ви покажува како да го зголемите вашиот мал стан

Ви фали уште некој квадрат во станот или тој е едноставно премногу мал? Го делите просторот со повеќе луѓе и не можете добро да се организирате, ниту да го исчистите? ИКЕА ви покажува како да го зголемите вашиот мал стан Сакате да направите домашна журка, но просторот не ви е сојузник? Се прашувате што да сторите со вашата соба или со бањата? ИKEA предложува неколку практични идеи за одлично искористување на малиот простор.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка со истражувачки дух, во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, без испеана песна и без малку возбуда не треба да ѝ помине ниту еден ден. Се релаксира со фина музика, длабок филм или прошетка во природа во добро друштво. Верува дека добриот совет и астрологијата ѝ помагаат да се разбере себеси и светот околу неа. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар