Едноставни, но ефикасни начини да ги нервирате луѓето околу вас

Колку пати во текот на денот ви се случува се сретнете со оние мали и незначајни ситници кои другите луѓе ги прават, можеби дури и несвесно, но кои вас неверојатно многу ве нервираат? Доколку сакате да им вратите, сега е вистинската можност. Креативното студио „Last Lemon“ се обиделе да направат официјален водич кој ќе ви помогне доколку некогаш ви се потреби идеи како да ги нервирате и вадите од такт луѓето околу вас. Со среќа!

Кажувајте рандом броеви додека некој брои

Кажувајте рандом броеви додека некој брои


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Отсекогаш многу ја интересирала астрономијата и физиката, а животно мото ѝ е дека не смее да помине ни еден ден без танцување. Автор на книгата „На работ од времето“, првиот дел од трилогијата „Наследството на Вероника“.

Поврзани содржини

Остави коментар