Хорор секс-приказни (18+)

Веројатно на секого му се има случено некое непријатно секс-искуство. Но, иако можеби би си рекле дека тоа е најлошото нешто што некому може да му се случи, штом ќе ги прочитате овие женски исповеди, можеби ќе мислите поинаку.
Датум: 18 Aug 2014
, Автор:

Невеста ослабела 52 кг за да може младоженецот да ја пренесе преку прагот

Грејс, со своите 115 кг знаела дека тоа нема да биде лесна задача за нејзиното момче Ден Њусом, па решила да преземе нешто околу тоа.
Датум: 18 Aug 2014
, Автор:

Што ќе ви каже секој хороскопски знак на крајот од првиот состанок?

Дознајте што можете да очекувате на крајот од вечерта според хороскопскиот знак на момчето со кого одите на состанок.
Датум: 18 Aug 2014
, Автор:

4 едноставни совети благодарение на кои ќе се разбудите со поубава коса

Дали знаете дека со неколку трикови дури и вашата коса може да изгледа подобро кога ќе се разбудите наутро?
Датум: 18 Aug 2014
, Автор:

8 тајни на успехот од Елен Деџенерис

Нејзините зборови се или инспирирачки или смешни, или пак и двете. Еве на што нè учи Елен за успехот.
Датум: 18 Aug 2014
, Автор:

11 градови ширум светот што секој љубител на кафе треба да ги посети

Доколку се мислите каде да отпатувате а сте страсни љубители на кафето, ова се 11 најпознати градови на кафето ширум светот.
Датум: 18 Aug 2014
, Автор: