Уникатни радијатори кои ќе му дадат сосема несекојдневен изглед на вашиот простор

Радијаторите служат за да ни даваат топлина, но тоа не значи дека мора да се состојат од одреден број здодевни ребра какви што вообичаено имаме по домовите и канцелариите.
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Водич за швалерисување: Ако веќе изневерувате, гледајте да не ве фатат!

110.000 корисници на сајтот за дискретни вонбрачни врски AshleyMadison одговарале на прашања преку кои откриваат кои се најефикасните трикови за „шврљање“ на страна, без да бидете фатени. Ова се финтите околу кои се согласиле повеќето од нив.
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Кучиња кои се едноставно премногу емотивни и слатки

Овие гифови ќе ви го направат попладнето позабавно. Тие се доказ дека кучињата понекогаш знаат да бидат толку топли и емотивни што едноставно ни ги растопуваат срцата. Уживајте! :)
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Брзи растегливи колачиња кои се топат во уста

Забавни на изглед, уште позабавни на вкус...
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Љубовен маникир – 40 идеи за Денот на вљубените

Без разлика дали ќе го поминете овој ден со љубениот или не, дајте им љубов на вашите нокти – направете маникир во знакот на љубовта.
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Мерил Стрип може да направи сè да звучи интересно

Видеото од гостувањето на Мерил Стрип во шоуто на Елен ќе ве изнасмее до солзи.
Датум: 23 Jan 2014
, Автор:

Причини за замор и малаксаност во текот на денот

Заморот во текот на денот може да биде резултат на многу влијанија. Ова се главните причини за малаксаност и недостаток на енергија.
Датум: 23 Jan 2014
, Автор: